niedziela, 19 kwietnia 2026 01:35
Reklama

Jeep grand poślizgiem do stawku, cztery osoby nie żyją

PRUSZCZ GD. W gminie Trąbki Wielkie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jeep Grand Cherokee na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i dachował w pobliskim stawku. Policję powiadomił przejeżdżający kierowca, który zauważył nad taflą wody leżące kołami do góry auto. W samochodzie znaleziono zwłoki 4 osób, 1 kobiety i 3 mężczyzn.
14 stycznia br. około godz. 13.00 policjanci otrzymali informację, że w Granicznej Wsi gmina Trąbki Wielkie ,w przydrożnym stawku leży auto kołami do góry. Na miejsce natychmiast wysłano wszystkie służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że Jeep Grand Cherokee na łuku drogi prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i dachował do stawu. W samochodzie strażacy znaleźli zwłoki 4 osób. 1 kobiety i 3 mężczyzn, w wieku od 28 do 32 lat. Wszyscy są mieszkańcami Gdańska. Po wyjęciu auta z wody stawek został przeszukany przez płetwonurków.
 
Policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury pozwoli określić dokładny przebieg zdarzenia i wyjaśnić wszelkie okoliczności. Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli ustalić, kto był kierowcą oraz czy ofiary wypadku były trzeźwe. Badanie auta przez biegłego pomoże ,w ustaleniu czy było ono sprawne technicznie ,w chwili wypadku.
 
Apelujemy do ewentualnych świadków tego wypadku, aby zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim pod nr 058  78-54- 216 lub pod numer alarmowy 112 i 997. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama