środa, 14 stycznia 2026 09:58
Reklama
Reklama

Dzisiaj "dzień wagarowicza" - straż miejska czuwa

GDAŃSK. Dzisiaj „dzień wagarowicza” - strażnicy będą starali się czuwać nad bezpieczeństwem młodzieży przebywającej poza szkołą. Wzmożone są patrole Straży Miejskiej w pierwszy dzień wiosny.
Dzisiaj "dzień wagarowicza" - straż miejska czuwa
Referat Profilaktyki, który oprócz spotkań edukacyjno-profilaktycznych w szkołach patroluje rejony szkół i miejsca gdzie gromadzi się młodzież, wystawi dodatkowe patrole w dzielnicach: Siedlce, Orunia, Sobieszewo, Stogi i Krakowiec. Patrol szkolny (wspólny patrol strażników i policjantów) będzie pełnił służbę w rejonie Wrzeszcza. Pozostałe patrole dzielnicowe będą zwracać szczególną uwagę na młodzież zbierającą się w miejscach publicznych, spożywanie alkoholu na ulicach, placach i w parkach oraz sprzedaż alkoholu osobom do lat 18.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama