Fotorapidy umożliwiają pomiar prędkości zarówno w dzień, jak i w nocy. Rejestrują prędkość mierzoną i dopuszczalną oraz czas, miejsce i datę przejazdu. Ponadto wykonują zdjęcie cyfrowe.
Za każdym razem o lokalizacji fotoradarów decydują m.in. policyjne analizy bezpieczeństwa na drogach oraz sygnały mieszkańców Gdańska.
11.08.
- ul. Obrońców Wybrzeża, Rzeczypospolitej, Hallera,
- ul. Trakt Św. Wojciecha, Starogardzka, Żuławska,
12.08.
- ul. Marynarki Polskiej, Hallera,
- ul. Wielkopolska, Niepołomicka, Starogardzka,
- ul. Kartuska, Nowatorów, Bysewska,
13.08.
- ul. Kartuska, Bysewska, Słowackiego,
- ul. Wodnika, Spacerowa, Polanki,
14.08.
- ul. Nowy Świat, Kielnieńska, Barniewicka,
- ul. Stoczniowców, Myśliwska, Cienista,
15.08.
- ul. Równa, Trakt Św. Wojciecha, Potokowa,
- ul. Kartuska, Nowatorów, Radarowa,
16.08.
- ul. Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej
- ul. Słowackiego, Góralska,
- ul. Krasickiego, Marynarki Polskiej, Wyzwolenia,
17.08.
- ul. Hallera, Hynka, Jana Pawła II, Chłopska
- ul. Cienista, Myśliwska, Armii Krajowej,
18.08.
- ul. Wodnika, Nowy Świat, Barniewicka,
- ul. Trakt Św. Wojciecha, Elbląska, Starogardzka,
19.08.
- ul. Krasickiego, Uczniowska, Marynarki Polskiej,
- ul. Słowackiego, Góralska, Chrzanowskiego, Polanki
20.08.
- ul. Obrońców Wybrzeża, Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej,
- ul. Kartuska, Armii Krajowej, Rakoczego, Potokowa.
KOSZTOWNE FOTKI. MIEJSCA GDZIE W SIERPNIU STANĄ FOTORAPIDY
GDAŃSK. Po raz kolejny w tym roku na gdańskich drogach staną fotorapidy. Radarowy system pomiaru określa prędkość z jaką poruszają się pojazdy. Urządzenie to działa w dzień i w nocy.
- (in)
- 27.07.2010 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:12)

Data dodania:
27.07.2010 00:00
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 21°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 19 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze