czwartek, 26 lutego 2026 09:29
Reklama
Reklama
Reklama

Ugodzony nożem na przystanku tramwajowym

GDAŃSK. 22-letni gdańszczanin w trakcie awantury, która wywiązała się między nim, a 25-letnim mężczyzną, zadał mu dwa ciosy nożem. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala. Sprawca mimo ucieczki i ukrywania się został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Ugodzony nożem na przystanku tramwajowym
W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny z Nowego Portu został powiadomiony, że w okolicy przystanku tramwajowego doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami.
 
Na miejsce szybko przyjechał patrol policjantów z komisariatu. Funkcjonariusze zastali leżącego na chodniku 25-letniego mężczyznę z ranami kłutymi ciała. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika i już po krótkim czasie ustalili jego tożsamość. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, sprawca ukrywał się od chwili popełnienia przestępstwa.
 
Wczoraj w nocy kryminalni zatrzymali 22-letniego gdańszczanina. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, którym najprawdopodobniej wówczas się posłużył.
 
Policjanci  ustalili, że tamtego dnia doszło do awantury pomiędzy zatrzymanym, a 25-letnim mężczyzną. W pewnym momencie 22-latek wyciągnął nóż i zadał pokrzywdzonemu dwa ciosy.
22-letni gdańszczanin trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie przesłuchany przez prokuratora. Policjanci cały czas ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia.
 
Za uszkodzenie ciała grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama