Policjanci z Gdyni od czterech lat poszukiwali 35-latka. Mężczyzna miał na swoim koncie wyrok za sprzedaż narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że dalej zajmował się tym procederem. Poszukiwany od jakiegoś czasu nie mieszkał w Gdyni jednak funkcjonariusze cały czas zajmowali się jego sprawą. Ciągłe ustalenia dały pozytywny wynik.
W ubiegły piątek rano na gdańskim Przymorzy kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 35-latka. Mężczyzna miał przy sobie strzykawkę z cieczą, a w wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli linię
produkcyjną heroiny. Funkcjonariusze zabezpieczyli do badań laboratoryjnych całą linię produkcyjną oraz słoiki z zawartością najprawdopodobniej gotowej heroiny.
Z uwagi na powrót 35-latka do przestępstwa, grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.(KWP)
Produkował narkotyki
GDYNIA. 35-latek w wynajmowanym mieszkaniu mężczyzna miał linię produkcyjną heroiny. Był poszukiwany od 4 lat.
- 07.10.2009 17:24 (aktualizacja 01.04.2023 12:28)

Reklama






Napisz komentarz
Komentarze