Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Kopernika. Wówczas nożem raniono 18- i 21-letniego mężczyznę. Obaj trafili do miejscowego szpitala. Stan młodszego lekarze określili jako ciężki.
Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze natychmiast zajęli się wyjaśnianiem wszelkich okoliczności tego zdarzenia. Sprawdzano zdobyte w tej sprawie informacje oraz przesłuchano świadków.
Przeprowadzone przez śledczych czynności doprowadziły do zatrzymania dwóch podejrzanych o udział w bójce mężczyzn. 19 i 24-latek trafili do policyjnego aresztu już następnego dnia po zdarzeniu.
Dwaj mieszkańcy Starogardu usłyszą dzisiaj zarzuty w tej sprawie. Za udział w bójce i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Starogardzcy policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych mężczyzn. (KWP)
Reklama
Krwawa bójka. Nożem raniono 18- i 21-letniego mężczyznę
STAROGARD GD. Zatrzymano 2 mężczyzn podejrzanych o udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika. W wyniku ran zadanych nożem do szpitala trafiło dwóch młodych mężczyzn.
- 11.12.2009 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:31)
Reklama






Napisz komentarz
Komentarze