sobota, 13 grudnia 2025 23:41
Reklama

Trzech dilerów namierzonych, na tym nie koniec...

GDYNIA. Kryminalni z komendy wojewódzkiej w Gdańsku zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami. Sprawa jest rozwojowa.
W piątek ok. godz. 10.15 w Gdyni u zbiegu ul. Świętojańskiej i Alei Zwycięstwa policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej policji w Gdańsku zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 30 lat – mieszkańców Trójmiasta podejrzanych o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Przy zatrzymanych policjanci znaleźli narkotyki.
W czasie akcji, którą funkcjonariusze przeprowadzili bardzo dynamicznie nie używano broni ani też nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Zatrzymanymi zostaną przeprowadzone czynności procesowe.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 33 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama