piątek, 6 marca 2026 07:07
Reklama
Reklama

Turniej Par Patrolowych

GDAŃSK. Dzisiaj zakończyły się Wojewódzkie Zawody Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Zawody wyłoniły dwie drużyny, które będą reprezentować województwo pomorskie na zawodach ogólnopolskich w Słupsku.
Wczoraj i dziś na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku rozegrany został Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Dwie najlepsze drużyny będą reprezentować województwo pomorskie na finale ogólnopolskim konkursu, który odbędzie się od 10 do 12 września w Słupsku.

Policjanci byli oceniani w przeprowadzaniu interwencji policyjnych, stosowaniu technik obezwładniania osób i udzielaniu pierwszej pomocy przedlekarskiej. Musieli także pokonać policyjny tor przeszkód.

W zawodach wzięło udział 17 patroli (34 funkcjonariuszy).

Klasyfikacja:

I MIEJSCE - KPP CHOJNICE (60 pkt.). Patrol w składzie: st.sierż. Maciej Bartkowski, sierż. Piotr Wielewicki

II MIEJSCE - KPP CZŁUCHÓW (57 pkt.). Patrol w składzie: st.post. Dariusz Koynecki, post. Dariusz Wójcik

III MIEJSCE - KPP BYTÓW (55 pkt.). Patrol w składzie: st.post. Grzegorz Miszewski, sierż. Wojciech Jaśniak

IV MIEJSCE - KPP TCZEW

V MIEJSCE - KMP SOPOT

VI MIEJSCE - OPP GDAŃSK

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: -2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama