poniedziałek, 27 kwietnia 2026 17:16
Reklama

Zmonitorowany- po jedzonko na podwójnym gazie

GDYNIA. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę - mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, gdy podjechał do jednego z lokali, by zamówić jedzenie. Funkcjonariusze odnaleźli go za pomocą miejskiego monitoringu, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu.
Zmonitorowany- po jedzonko na podwójnym gazie
Tuż przed północą dyżurny gdyńskiej komendy został poinformowany przez anonimowego rozmówcę, że pod jeden z lokali w centrum Gdyni przyjechał swoim samochodem pijany mężczyzna i właśnie kupuje jedzenie na wynos.
Obsługa monitoringu w policyjnym centrum kierowania szybko wyśledziła "€žokiem kamery"€ opisany przez rozmówcę samochód.
Skierowani w to miejsce policjanci na ul. Władysława IV zatrzymali do kontroli poszukiwaną toyotę.
Okazało się, że podejrzenie było słuszne. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem 49-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie, za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy. (KWP)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 9°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama