piątek, 19 grudnia 2025 19:51
Reklama

Poszukiwany - wyszedł na grzyby w jasnej czapce z daszkiem

KOCIEWIE. Policjanci z psem tropiącym, Ochotnicza Straż Pożarna i rodzina prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania za 25-letnim mężczyzną, który wczoraj rano wyszedł z domu, a jego los do chwili obecnej nie jest znany.
Poszukiwany - wyszedł na grzyby w jasnej czapce z daszkiem
W dniu 29 września 2008r. zaginął Dariusz Dębski, 25-letni mieszkaniec Barłożna, który wczoraj rano wyszedł z domu na grzyby. Wieczorem zaniepokojona rodzina poinformowała policję o jego zaginięciu.
Jak nas poinformował st. sierż. Marcin Kunkaz KPP Starogard Gd., podczas prowadzonych poszukiwań policjanci ustalili, że Dariusz Dębski ostatni raz widziany był w miejscowości Lipia Góra, gdzie szedł w kierunku miejscowości Gąsiorki.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, waga 85 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz pociągła z widocznym kilkudniowym zarostem. W chwili zaginięcia ubrany był w niebieską drelichową kurtkę, niebieskie spodnie dresowe, ciemne gumowe obuwie oraz jasną czapkę z daszkiem.
Mężczyzna ten wcześniej kilkakrotnie oddalał się z miejsca zamieszkania, jednak po krótkim czasie odnajdywano go rodzina.

Policja apeluje o pomoc do wszystkich, którzy widzieli zaginionego. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny zgłaszać można pod numerem tel. 997, 112 z telefonu komórkowego lub nawiązując kontakt z najbliższą jednostką Policji.
Policjanci czekają również na
sygnały pod numerem tel. (058) 737-02-22 (058)737-03-55.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama