czwartek, 5 marca 2026 06:12
Reklama
Reklama

Nietrzeźwy rowerzysta

GDYNIA. Policjanci z ruchu drogowego gdyńskiej komendy zatrzymali do kontroli rowerzystę, który jechał ulicą Pucką bez wymaganego oświetlenia. Okazało się, że 40-letni mężczyzna był pijany - miał prawie dwa promile alkoholu.
Ok. godziny 20:30 policjanci z gdyńskiej drogówki zauważyli na ul. Puckiej mężczyznę, który jechał rowerem bez wymaganego oświetlenia . Mężczyzna zignorował dawane przez policjantów sygnały czerwonym światłem latarki do zatrzymania.
W czasie kontroli funkcjonariusze wyczuli silny zapach alkoholu. Okazało się, że 40-letni gdynianin był nietrzeźwy -  alkomat wykazał prawie dwa promile w organizmie mężczyzny.

Gdynianin trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje.

Za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu grozi mu kara pozbawienia wolności
do roku. Grozi mu również kara grzywny za niedostosowanie się do poleceń
policjantów. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama