czwartek, 18 grudnia 2025 10:39
Reklama

Skoczył w ręce policjantów

NOWY DWÓR GD. Nowodworscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego od ponad roku 40-letniego mieszkańca powiatu. Teraz - mającego na swoim koncie między innymi liczne włamania, kradzieże, uszkodzenia ciała oraz jazdę w stanie nietrzeźwości - Cezarego F. czekają 4 lata pozbawienia wolności.
Skoczył w ręce policjantów
Poszukiwanemu listem gończym przestępcy przez rok udawało się unikać więziennych krat. Pomimo ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna odwiedzał swój dom. Aby ułatwić sobie te wizyty - Cezary P. swą niewielką posesję zamienił w labirynt skrytek, schowków i przejść, którymi przemykał do swego domostwa pod osłoną nocy.


Przestępca liczył prawdopodobnie na to, że w chwili zagrożenia jego tajne przejścia ułatwią mu ucieczkę. Policjanci udowodnili mu jednak, że jego plan posiada słabe strony. W trakcie zatrzymania mężczyzna próbował uciekać - poprzez specjalnie zamaskowany panel sufitu - dostał się na strych, skąd przeszedł na dach i skacząc z niego - wpadł prosto w ręce mundurowych. Policjanci jeszcze dziś przetransportują go do zakładu karnego. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
mgła

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama