środa, 4 marca 2026 20:56
Reklama
Reklama

Podwędzili węgiel z piwnicy

SŁUPSK. Policjanci z Gardny Wielkiej zatrzymali dwóch mieszkańców Smołdzina podejrzanych o kradzież prawie 900 kg węgla i narzędzi stolarskich wartości ponad 600 zł. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że do jednej z piwnic bloku mieszkalnego ktoś się włamał i skradł węgiel i narzędzia.

Sprawca w okresie miesiąca ukradł prawie 900 kg węgla i różnego rodzaju narzędzia stolarskie wartości ponad 600 zł. Policjanci natychmiast podjęli działania i w krótkim czasie ustalili i zatrzymali sprawców.

Okazali się nimi dwaj 56-letni mieszkańcy Smołdzina. Jeden z nich był pijany. Miał ponad 2,6 promila alkoholu. Obaj zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Policjanci w trakcie przeszukań u zatrzymanych odnaleźli skradzione narzędzia i cześć węgla.
Zatrzymani mężczyźni będą przesłuchani i zostaną im przedstawione zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama