czwartek, 18 grudnia 2025 02:23
Reklama

Kamizelki bezpieczeństwa

GDAŃSK. W środę odbędzie się inauguracja akcji na rzecz poprawy bezpieczeństwa użytkowników pomorskich dróg "Z Energą po drodze".
Kamizelki bezpieczeństwa
3 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 83 w Gdańsku przy ul. Stokłosy 1 odbędzie się spotkanie policji z dziećmi. To trzecia edycja wspólnego przedsięwzięcia gdańskiej drogówki i Grupy ENERGA, której celem jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu drogowego na niezwykle ważny aspekt  bezpieczeństwa "bycia widocznym"€, który niejednokrotnie decyduje o zdrowiu i życiu pieszego, rowerzysty czy kierowcy.

Ponad 30 tysięcy kamizelek i elementów odblaskowych trafi do poruszających się drogami   na terenie sześciu województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. W ramach akcji przeprowadzane będą spotkania w szkołach, w trakcie których policjanci przypomną najmłodszym o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach i będą popularyzować modę na odblaski.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama