czwartek, 18 grudnia 2025 10:16
Reklama

Do trzech razy sztuka

LĘBORK. Policjanci z Łeby zatrzymali 24-letniego mieszkańca Nowęcina, który w nocy włamał się do dwóch samochodów, a trzeci ukradł. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.
Policjanci z Łeby zatrzymali wczoraj 24-letniego mieszkańca Nowęcina, który w miniony poniedziałek w nocy włamał się do poloneza i ukradł z niego akumulator.
Po chwili włamał się do stojącego nieopodal vw passata, skąd zabrał radioodtwarzacz i CB radio.
Na tym jednak nie poprzestał - skradziony akumulator wykorzystał do kradzieży hondy civic, lecz po przejechaniu kilku kilometrów porzucił auto.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty włamania oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama