Zmiany weszły w życie z dniem 1 lutego 2009 r.
- 1 lutego weszło bowiem w życie Zarządzenie Prezydenta Gdańska Nr 105/09 z dnia 29 stycznia 2009 roku zmieniające Zarządzenie Nr 12/07 z dnia 8 stycznia 2007 r. w sprawie ustalenia zakresu działania Zastępcy Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki przestrzennej – informuje Edyta Tombarkiewicz z Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta. - Na tej podstawie do jego obowiązków należy także: kształtowanie proekologicznej polityki Miasta, współpraca z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz ochrony środowiska, współpraca z Miejskim Inspektorem Weterynarii. A więc Zastępca Prezydenta ds. polityki przestrzennej Wiesław Bielawski nadzoruje sprawy realizowane przez Wydziały: Urbanistyki, Architektury i Ochrony Zabytków, Geodezji, Skarbu i Środowiska.
1 lutego weszło także w życie Zarządzenie Prezydenta Gdańska Nr 104/09 z dnia 29 stycznia 2009 roku zmieniające Zarządzenie Nr 16/07 z dnia 8 stycznia 2007 r. sprawie powierzenia Sekretarzowi Miasta Gdańska prowadzenia spraw Miasta w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska, zmienione Zarządzeniem Nr 803/07 z dnia 29 czerwca 2007 r. Sekretarz Miasta Gdańska Danuta Janczarek - w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska - nadzoruje sprawy realizowane przez Wydziały: Kadr i Organizacji, Obsługi Mieszkańców, Spraw Obywatelskich, Biuro Rady Miasta Gdańska, Biuro Kontroli, Zespół Radców Prawnych, Biuro Zamówień Publicznych.
Reklama
Roszady w Urzędzie Miejskim w Gdańsku
GDAŃSK. Zastępca Prezydenta ds. polityki przestrzennej Wiesław Bielawski będzie nadzorować Wydział Środowiska, a Sekretarz Miasta Gdańska Danuta Janczarek - Biuro Zamówień Publicznych.
Do tej pory kompetencje te były w rękach Zastępcy Prezydenta ds. Polityki Gospodarczej Marcina Szpaka, który, jak informowaliśmy, zrezygnował z pracy w magistracie.
- (K.K.) GAZETA GDAŃSKA
- 16.02.2009 00:00 (aktualizacja 06.08.2023 16:22)
Data dodania:
16.02.2009 00:00
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 19°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze