wtorek, 10 marca 2026 15:12
Reklama

Łodzie do ratowaniu życia ludzkiego

GDYNIA. W czwartek, 16 sierpnia , w Gdyni rozpoczynają się II Targi Sportów Wodnych Wiatr i Woda - Po ceremonii otwarcia targów, o godz. 13.00 w porcie jachtowym Marina w Gdyni, przy Alei Jana Pawła II 13, odbędzie się przekazanie łodzi ratowniczych WOPR - ufundowanych przez ENERGĘ.
W uroczystym przekazaniu łodzi uczestniczyć będą przedstawiciele zarządu głównego WOPR, prezes fundacji „ŻYĆ BEZPIECZNIE" -Marek Dura oraz przedstawiciele fundatora: prezes zarządu ENERGA SA - Pani Barbara Klimiuk, prezes zarządu ENERGA-OPERATOR - Pan Janusz Janczarski oraz prezes zarządu ENERGA-OBRÓT - Pan Jacek Śmiech. 
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe to stowarzyszenie działające od ponad 45 lat na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się i uprawiających sporty wodn. - Przekazywane nam przez fundację „ŻYĆ BEZPIECZNIE" oraz ENERGĘ łodzie ratunkowe będą służyć realizacji podstawowej misji WOPR - ratowaniu życia ludzkiego – powiedział nam Jerzy Telak - prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama