niedziela, 14 grudnia 2025 13:33
Reklama

Batonik do odpracowania

GDYNIA. Wracali z imprezy, przechodząc obok kiosku postanowili włamać się. Wybili szybę, zabrali batonik i cukierki. Zostali szybko namierzeni i złapani przez patrol policji.
6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci 20 godzin pracy miesięcznie w
czynie społecznym, dozór kuratora i obciążenie kosztami postępowania
sądowego za włamanie i kradzież batonika oraz pudełka cukierków - to kara dla dwóch mieszkańców Rumi, którzy włamali się do kiosku w centrum Gdyni.
W sobotę w nocy dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie, że w Gdyni
przy ul. Władysława IV dwaj mężczyźni włamują się do kiosku. Rozmówca podał dokładny rysopis sprawców. We wskazane miejsce natychmiast pojechał patrol. W pobliżu policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi.
Okazało się, że 19-latek i jego o dwa lata starszy kompan wracali z imprezy zakrapianej alkoholem. Kiedy przechodzili obok kiosku jeden z nich wybił szybę wystawową, a ze środka zabrali słodycze. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. (Źródło: KWP Gdańsk)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama