sobota, 7 marca 2026 21:46
Reklama

Zatrzymani za udział w bójce i pobiciu

SŁUPSK. Słupscy policjanci zatrzymali pięć osób podejrzanych o udział w bójce i pobiciu. Młody mężczyzna został ciężko ranny. Jest hospitalizowany. Sprawcy przebywają w areszcie.

Do zdarzenia doszło na klatce schodowej jednego z budynków mieszkalnych przy ul. Mickiewicza. W mieszkaniu tego budynku odbywało się spotkanie towarzyskie przy alkoholu. Po północy dwóch uczestników wyszło z mieszkania.
Na parterze budynku zostali zaczepieni przez trzech mężczyzn. Wywiązała się kłótnia i doszło do bójki. Jeden z mężczyzn uderzył 24-letniego słupszczanina w głowę. Miał w ręku najprawdopodobniej ostre narzędzie.  Zadane ciosy spowodowały poważne obrażenia głowy. Obecnie pokrzywdzony w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.
Jego kompan, z którym wyszedł ze spotkania miał więcej szczęścia i doznał tylko powierzchownych ran głowy.
Napastnicy uciekli przed przyjazdem policji i karetki pogotowia. Funkcjonariusze na miejscu ustalili uczestników zdarzenia. Zatrzymano łącznie pięć osób  w wieku od 22 do 30 lat. Wszyscy są mieszkańcami Słupska i wszyscy byli nietrzeźwi. Trafili do policyjnego aresztu.
Za udział w bójce, której wynikiem jest ciężkie uszkodzenie ciała grozi kara do lat 8 pozbawienie wolności. (Źródło: KWP Gdańsk)

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama