wtorek, 23 grudnia 2025 07:58
Reklama
Reklama

Śmierć kobiety - zatrzymano 37-letniego konkubenta

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 42-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Bytowie. Śledczy przesłuchują świadków i bardzo wnikliwie analizują zebrane informacje. W związku ze zdarzeniem mundurowi zatrzymali 37-letniego mężczyznę.
Śmierć kobiety - zatrzymano 37-letniego konkubenta

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci zostali poinformowani o śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Bytowie.

Mundurowi pojechali we wskazane miejsce. W mieszkaniu na podłodze leżała kobieta. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 42-letniej kobiety.

Śledczy przeprowadzili oględziny mieszkania, a policyjni technicy wykonali dokumentacje fotograficzną i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Na polecenie prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych

W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 37-letniego konkubenta zmarłej kobiety. Mężczyzna był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie.

 

 

Policjanci bardzo intensywnie pracują nad sprawą. Cały czas trwają przesłuchania świadków i zbierane są informacje, aby wyjaśnić przyczyny zgonu kobiety. Ze względu na dobro postępowania policjanci nie mogą w chwili obecnej udzielić bardziej szczegółowych informacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama