niedziela, 5 lipca 2026 09:50
Reklama

Dla trzech butelek alkoholu zaatakował ekspedientkę

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą na terenie jednego ze sklepów w Czersku. Sprawca ukradł 3 butelki alkoholu i podczas ucieczki z placówki zaatakował ekspedientkę, która usiłowała udaremnić kradzież. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Dla trzech butelek alkoholu zaatakował ekspedientkę

30 września br. około godziny 17:00 policjanci z czerskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło na terenie jednego ze sklepów w tym mieście. Dyżurny drogą radiową poinformował patrole, że sprawca wziął z półki sklepowej trzy butelki alkoholu i nie płacąc próbował wyjść ze sklepu. Ekspedientka, która zauważyła kradzież artykułów próbowała zatrzymać złodzieja. Ten jednak zaatakował sprzedawczynię, a następnie uciekł z placówki handlowej.

Po otrzymaniu informacji jeden z patroli, który w tym czasie znajdował się najbliżej miejsca zdarzenia zauważył uciekającego mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg za sprawcą i po chwili zatrzymali go. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie skradziony alkohol. 28-latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił do policyjnego aresztu.

Podejrzewany o popełnienie przestępstwa mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego 28-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadać jako recydywista. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 17°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył. Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu Autor komentarza: Bob sanders Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co? Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu” Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie! Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie! Autor komentarza: Agnieszka Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów. Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama