niedziela, 14 grudnia 2025 20:08
Reklama

Dewastował wiatę przystankową. Wpadł na gorącym uczynku

Do policyjnego aresztu trafił 39-latek, który zdewastował wiatę przystankową. Sprawca tego przestępstwa wpadł na gorącym uczynku. Złapany przez policję chuligan trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dewastował wiatę przystankową. Wpadł na gorącym uczynku

Wczoraj śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Usłyszał je 39-letni mieszkaniec Kociewia, który zdewastował przystanek autobusowy. Do zdarzenia doszło we wtorek kilka minut po godzinie 18:00 na ulicy Sikorskiego.

Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant otrzymał zgłoszenie o osobie, która dewastuje wiatę przystankową. Funkcjonariusz ustalił rysopis sprawcy oraz wstępne okoliczności zdarzenia i natychmiast skierował na miejsce policjantów z patrolu.

Interweniujący w tej sprawie mundurowi podjeżdżając pod przystanek zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę, który próbował rozbić kolejną szybę. Sprawca uszkodzenia mienia został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie.

Obecnie śledczy ustalają wartość powstałych uszkodzeń. Za zniszczenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama