sobota, 14 lutego 2026 19:21
Reklama
Reklama
Reklama

56-latek potrącił dzika i zjechał do rowu. Wypadek okazał się śmiertelny.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, dotyczące wypadku drogowego w Rumi. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia, a także przeprowadzili oględziny i wykonali dokumentację fotograficzną. Kierowca niestety zginął na miejscu zdarzenia. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku.
56-latek potrącił dzika i zjechał do rowu. Wypadek okazał się śmiertelny.

Wczoraj przed godziną 21:00 w Rumi na drodze prowadzącej w kierunku miejscowości Kazimierz doszło do wypadku drogowego. Na miejsce skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz technik kryminalistyki, którzy przeprowadzili oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 56-latek kierujący samochodem renault megane jadąc w kierunku miejscowości Kazimierz na prostym odcinku drogi potrącił dzika, a następnie zjechał do rowu, gdzie samochód wywrócił się na bok. Mężczyzna niestety poniósł śmierć na miejscu wypadku. Na miejscu zdarzenia obecny był prokurator oraz biegły lekarz medycyny sądowej oraz biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Teraz sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu. Śliska nawierzchnia staje się niebezpieczną pułapką, najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zjechaniem do rowu, uderzeniem w drzewo lub zderzeniem z innym pojazdem. Policjanci apelują! Pamiętajmy o rozsądku i ostrożności na drodze oraz kierowaniu z wyobraźnią oraz dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Kierowco noga z gazu!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama