2 stycznia 2008 r. przed godz. 15 na terenie Skarszew, dzielnicowy został poinformowany, że ok. pół godz. wcześniej, w płot posesji należącej do jednego z mieszkańców wjechał samochód dostawczy mercedes. Po tym zdarzeniu sprawca kolizji oddalił się w nieznanym kierunku.
Już kilka minut później policjant ujawnił opisany, uszkodzony pojazd, który zaparkowany był na terenie jednej ze skarszewskich firm. Ustalono, że mężczyzna, który kierował w chwili zdarzenia to 47-letni Stefan W., mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Po zatrzymaniu przez policjantów jego zachowanie wskazywało, iż jest pod znacznym wpływem alkoholu. Przewieziono go do komendy i poddano badaniu na zawartość alkoholu.
W wydychanym powietrzu miał 1,8 promila alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Policjanci twierdzą, że podczas czynności służbowych Stefan W. wielokrotnie znieważał ich, za co w dniu dzisiejszym przedstawione zostaną mu zarzuty. Odpowie także za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.
Mercedesem w płot
KOCIEWIE. Kierowca wjechał w Skarszewach na posesję przez płot i odjechał. Dzielnicowy namierzył go. Był pijany. Policja twierdzi, że po zatrzymaniu znieważył ich.
- (emes)
- 03.01.2008 12:37 (aktualizacja 01.04.2023 03:44)
Data dodania:
03.01.2008 12:37
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 14°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 27 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze