niedziela, 25 września 2022 22:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkaniec Malborka zatrzymany w Elblągu za kradzieże i rozboje.

MALBORK/ELBLĄG 28-letni mieszkaniec Malborka został zatrzymany przez kryminalnych z Elbląga. Śledczy udowodnili mu kradzieże i rozboje na terenie naszego miasta. Zatrzymany mężczyzna do końca grudnia 2017 przebywał w zakładzie karnym, gdzie odbywał wyrok 3 lat pozbawienia wolności za rozbój. Ponownie odpowie przed sądem. Grozi mu 15 lat więzienia.
Mieszkaniec Malborka zatrzymany w Elblągu za kradzieże i rozboje.
Autor: KMP Elbląg

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 28-latka na terenie Malborka. Był poszukiwany do przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu, a także do włamań i kradzieży. Śledczy zarzucają mu, między innymi rozbój przy ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Te zdarzenie rozegrało się 27 stycznia br. Sprawca  zaczepił na dworcu PKP mężczyznę, któremu uciekł pociąg. Zaoferował mu pomoc i nocleg. Zwabił w okolice ulicy Nowodworskiej, gdzie zagroził śmiercią i okradł. Zabrał dwa telefony i 350 zł.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 11 lutego br. przy ulicy Bema w Elblągu. Tam sprawca ukradł dziewczynie telefon komórkowy i uciekł.
Z 9 na 10 lutego br. przy al. Grunwaldzkiej włamał się do piwnicy skąd ukradł sprzęt wędkarski o wartości kilkuset złotych. Tej samej nocy włamał się również do innej piwnicy. Stamtąd ukradł instalacje gazową do samochodu oraz sprzęt RTV o łącznej wartości blisko 900 zł.

Na wniosek prokuratora Sąd rejonowy w Elblągu aresztował 28-latka na trzy miesiące. Będzie odpowiadał w ramach powrotu do przestępstwa. Grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama