Środa, 10 sierpnia 2022 04:37
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Taksówkarz zgłosił na policję nierzetelnego klienta. Zapomniał, że sam był poszukiwany.

ELBLĄG Oficer dyżurny elbląskiej policji otrzymał zgłoszenie od taksówkarza o tym, że… uciekł mu pasażer nie płacąc za kurs. Policjanci rozwiązali sprawę. Pasażer został zatrzymany kilka ulic dalej, i trafił do pogotowia socjalnego, taksówkarz natomiast do… policyjnego aresztu. W trakcie interwencji okazało się bowiem, że jest… poszukiwany do odbycia kary. Były to 2 dni pozbawienia wolności za za niezapłaconą grzywnę.
Taksówkarz zgłosił na policję nierzetelnego klienta. Zapomniał, że sam był poszukiwany.

Cała sytuacja rozpoczęła się minionej nocy około godziny 23.30. Do dyżurnego komendy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który nie zapłacił za kurs taksówką i… uciekł. Po chwili okazało się, że nietypowy pasażer to 35-latek, który ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w okolicach ulicy Giermków. Podczas interwencji funkcjonariusze wylegitymowali wszystkich jej uczestników. Wtedy też wyszło, że kierujący taksówką mężczyzna jest… poszukiwany do odbycia kary za niezapłaconą grzywnę. Został więc zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Taki był finał podjętej interwencji. Obaj mężczyźni resztę nocy spędzili w izolacji.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama