niedziela, 25 września 2022 21:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Depilacja laserowa Gdynia - Laserowe depilacja VECTUS

Depilacja laserowa stanowi nowatorską metodę pozwalającą na usunięcie nadmiernego, a co za tym idzie - niepożądanego, owłosienia w określonych partiach ludzkiego ciała. Zabieg ten, cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz popularnością wśród społeczeństwa. Jego zastosowanie powoduje trwały efekt idealnie gładkiej skóry i eliminuje występowanie na niej wszelkiego typu podrażnień, stanów zapalnych, a także zapaleń samych mieszków włosowych.
Depilacja laserowa Gdynia - Laserowe depilacja VECTUS

Na przestrzeni ostatnich lat, prym wśród jakości poszczególnych metod depilacji laserowej wiedzie laser diodowy Vectus. Wyraźnie wyróżnia się on na tle swojej konkurencji, ponieważ wykorzystane w nim innowacyjne technologie zapewniają ogromny poziom bezpieczeństwa, najwyższą skuteczność oraz sprawiają, że efekty zabiegu są możliwe do zaobserwowania niezwykle szybko. A ponadto, oprócz wszystkich wyżej wymienionych kwestii, jest on także zupełną gwarancją stuprocentowego komfortu dla pacjenta.

Gdzie można wykonać depilację laserem Vectus w Gdyni?

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 60

Jako, że nienagannie gładka skóra stanowi w dzisiejszych czasach rodzaj mody, laserowa depilacja jest jednym z głównych tematów, które wzbudzają zainteresowanie kobiet. Nie ma się co dziwić, ponieważ depilacja bikini laserem czy też laserowa depilacja nóg to absolutny koniec z koniecznością znajdowania czasu na klasyczną depilację. Nie ma co ukrywać, że skóra bez owłosienia sprawia, że panie czują się o wiele bardziej atrakcyjne. Obecnie pierwsze miejsce w rankingu najskuteczniejszych jej metod zajmuje depilacja laserowa laserem diodowym Vectus, a z zabiegów z jego użyciem można skorzystać między innymi w Clinica Cosmetologica w Gdyni.

Wiele osób zastanawia się jakie istnieją wskazania do przeprowadzenia zabiegu jakim jest depilacja laserowa. Otóż wśród nich można wymienić na przykład:

 • laserowa depilacja bikini oraz nóg;
 • depilacja laserowa twarzy;
 • depilacja laserowa wąsika;
 • depilacja laserem pośladków oraz tułowia;
 • maksymalne ograniczenie ryzyka występowania infekcji skóry;
 • pozbycie się kłopotliwych zapaleń naskórka;
 • wyeliminowanie tworzenia się zapaleń mieszków włosowych;
 • pozbycie się uczucia dyskomfortu, które wraca wraz z odrastającym owłosieniem;
 • zmniejszenie się poziomu potliwości organizmu;

Zdaniem eksperta z Clinica Cosmetologica w Gdyni zastosowanie zabiegu depilacji laserowej, laserem diodowym Vectus jest niezwykle skuteczne i powinno się jemu poddać jeśli w wyniku przeprowadzenia na ciele w przeszłości innych metod depilacji laserowej, zaczęły na nim występować jakiekolwiek zapalenia lub podrażnienia skóry lub mieszków włosowych.

"Depilacja laserowa laserem diodowym Vectus oznacza zażegnanie kłopotliwych dolegliwości wiążących się z wrastającymi się włoskami lub bolesnymi krostkami, które powstają w konsekwencji występowania zapaleń mieszków włosowych. Wraz z wymienionymi przeze mnie problemami idą w parze także swędzenie naskórka lub inne rodzaje podrażnień. Poddanie się kilku zabiegom i tym samym trwałe usunięcie włosów laserem Vectus umożliwia zapomnienie o takich przykrych zagadnieniach na stałe" - komentuje kosmetolog z Clinica Cosmetologica w Gdyni.

Depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego Vectus charakteryzuje się wysokim poziomem skuteczności. To jedyna taka metoda na rynku, która powoduje zniszczenie ponad 90% włosów na wybranej partii ciała. Zabieg zwykle trwa jedynie kilka minut. Szafirowe szkło, którym pokryta jest głowica urządzenia sprawia, że depilacja laserowa laserem Vectus nie jest ani odrobinę bolesna dla pacjenta. Jest tak, ponieważ jego skóra jest nieustanne schładzana.

Ogromna liczba pacjentek, które konsultują się w sprawie przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej, obawia się konsekwencji związanych z bólem. Wiele z nich jest wręcz przekonanych, że zabieg laserowego usuwania owłosienia ze skóry jest bardzo bolesny. Prawda jednak jest taka, że laser diodowy Vectus to gwarancja wysokiego poziomu komfortu dla każdej z pacjentek. Jego głowica nieustannie chłodzi skórę, co w konsekwencji sprawia, że jest ona ciągle znieczulona i nie odczuwa się nawet najmniejszego rodzaju bólu. - wyjaśnia kosmetolog z Clinica Cosmetologica w Gdyni.

Jak każdy zabieg, który przeprowadzany jest w gabinecie kosmetycznym, również depilacja laserowa posiada listę przeciwwskazań dotyczących braku możliwości jej przeprowadzenia. Wśród nich znajdują się między innymi:

 • ciąża;
 • okres laktacji;
 • zażywanie leków światłouczulających lub ziół o takim działaniu;
 • aktywne infekcje, zapalenia lub grzybice skóry;
 • świeża opalenizna;
 • stosowanie leków antydepresyjnych;
 • stosowanie terapii doustnej retinoidami.

Więcej o samym zabiegu przeczytasz na stronie: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/Oceń

Reklama
Reklama