Środa, 10 sierpnia 2022 04:36
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Najgorętszy festiwal lata rusza już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

SummerAmberFestival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu.Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski.
Najgorętszy festiwal lata rusza już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

SummerAmberFestival 2019 odbędzie się w pięciu miejscowościach - Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych! Wielkie otwarcie już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

Wstęp wolny.

Gwiazdą wieczoru w Krynicy Morskiej będzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Oprócz „króla disco polo” na scenie zaprezentują się:Cristo Dance, Yugine oraz American Boy. Występy muzyczne urozmaicą wyjścia konkursowe pięknych kandydatek do tytułu „Bursztynowa Miss Polski 2019”.

Zeszłoroczna edycja SummerAmberFestival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Na scenie można było podziwiać największe Gwiazdy muzyki pop i disco. Wystąpili m.in. Margaret, Paulla czy Sławomir. Sponsorem głównym całej trasy festiwalowej jest firma LoanMe.

Film zeszłoroczna edycja w Krynicy Morskiej:https://www.youtube.com/watch?v=Kbx-4hlTQQA

Więcej informacji: http://amberfestival.pl/


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama