Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:40
Reklama
Reklama
Reklama

Wierzyczanki 2019. Uroczysta gala w Starogardzie Gd.

Już po raz 21 Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak wręczył nagrody osobom, instytucjom i firmom, które w 2019 r. wyróżniły się w dziedzinie kultury, inicjatyw społecznych i gospodarki. Zespoły Nominujące przyznały po 5 nominacji w każdej dziedzinie.
Wierzyczanki 2019. Uroczysta gala w Starogardzie Gd.
Wierzyczanka dla Instytutu Filmowego Unisławskiego Towarzystwa Historycznego za film dokumentalny „Szpęgawsk 1939”.
Autor: Janusz Rokiciński

Dziś (30 stycznia) podczas uroczystej Gali Wierzyczanki 2019 w Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby statuetki odebrali: 

  1. w kat. kultura - Zofia Sumczyńska (za działania twórcze, propagowanie kultury i sztuki oraz promocję miasta w kraju i za granicą); 
  2. w dziedzinie inicjatyw społecznych - Instytut Filmowy Unisławskiego Towarzystwa Historycznego (za zrealizowanie filmu dokumentalnego „Szpęgawsk 1939”); 
  3. w kat. gospodarka - Eugeniusz Piechowski właściciel firmy PESTAR (za innowacyjność oraz budowanie wizerunku solidnego partnera na rynku usług i towarów biurowych i informatycznych). 

Prezydent przyznał także dwie Wierzyczanki honorowe, które odebrali: Mariusz Popławski (prezes firmy GAMA) i Wiesław Wrzesiński (prezes SM Kociewie). Wieczór uświetnił występ zespołu Tulia i Starogardzkiej Orkiestry Dętej.
Więcej w środę, w Gazecie Kociewskiej. 
 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 27°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama