Niedziela, 7 sierpnia 2022 21:49
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Pozbądź się niechcianego owłosienia na stałe!

Masz już dość systematycznego golenia włosków? Nie lubisz bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem? Twoja skóra jest wtedy często podrażniona? W takim przypadku pomyśl o skorzystaniu z depilacji laserowej!
Pozbądź się niechcianego owłosienia na stałe!

Depilacja laserowa to nowoczesna, skuteczna, a także bezpieczna metoda usuwania niechcianych włosków. Jest ona przeznaczona dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dzięki niej można usunąć włoski z praktycznie każdego miejsca na ciele, w tym także na twarzy. Na czym dokładnie polega tego typu metoda usuwania niechcianego owłosienia? Czy u każdej osoby może ona zapewnić optymalne rezultaty? W końcu, gdzie można z niej skorzystać?

Na czym polega laserowe usuwanie włosków?

Podczas zabiegu laserowego usuwania owłosienia stosuje się urządzenia laserowe emitujące skoncentrowane światło lasera niszczące włoski na trwałe. W związku z tym nie dochodzi wówczas do ich odrostu. To metoda likwidacji włosków, która w użyciu jest już od kilkudziesięciu lat. Obecnie bazuje na znacznie lepszych urządzeniach, które działają skutecznie i bezpiecznie. Żeby usunąć wszystkie włoski, należy wykonać kilka zabiegów, najczęściej od 3 do 5. Ma to związek z faktem, że owłosienie jest w różnych fazach wzrostu. Laser usunie tylko to, które jest w aktywnej fazie wzrostu. Po wykonaniu całej serii włoski już nie odrastają – skóra pozostaje aksamitnie gładka.

Czy u każdego depilacja laserowa jest równie skuteczna?

Depilacja laserowa polecana jest dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Warto jednak zaznaczyć, że nie u wszystkich zadziała równie skuteczne. Ze względu na specyfikę tej metody, usuwać można tylko włoski ciemniejsze. Te o kolorze blond, rudym czy siwym nie zostaną zlikwidowane.

Gdzie można wziąć udział w zabiegu depilacji laserowej?

Dzisiaj w wielu miastach w Polsce dostępna jest profesjonalna depilacja laserowa Trójmiasto - http://laserline.pl/ to jeden z obszarów, gdzie można z niej skorzystać. Z ofertami gabinetów prowadzących zabiegi depilacji laserowej można zapoznać się już teraz online. Na stronach WWW gabinetów dostępne są także cenniki usług.


Oceń

Reklama
Reklama