Środa, 29 czerwca 2022 14:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs „Po pierwsze Rodzina!”. Wnioski do 27 czerwca

27 czerwca br. mija termin składania ofert w konkursie „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020. Dofinansowane najlepszych projektów informacyjno-edukacyjnych i szkoleniowych na rzecz rodzin może wynieść nawet 1,5 mln zł. Wkład własny nie jest wymagany.
  • Źródło: PUW Gdańsk
Konkurs „Po pierwsze Rodzina!”. Wnioski do 27 czerwca

Główne cele konkursu to wspieranie małżeństwa jako najlepszego środowiska opiekuńczo-wychowawczego dla dzieci, przygotowanie młodych par do radzenia sobie z wyzwaniami życia rodzinnego oraz tworzenie otoczenia szczególnie przyjaznego rodzinom.

Do wzięcia jest 6 mln zł
Wysokość dotacji, o którą można się ubiegać, wynosi od 50 tys. zł do 1,5 mln zł. Okres realizacji zadania zaplanowany jest na 15 września-31 grudnia 2020 r.

Kto może otrzymać dofinansowanie?
Program jest adresowany do organizacji pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji, organizacji kościelnych oraz spółdzielni socjalnych. Organizacje muszą mieć doświadczenie w realizacji minimum jednego projektu informacyjno-edukacyjnego na rzecz rodziny.

Ocena i ogłoszenie wyników
Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż w terminie do 15 lipca 2020 r. na stronie GOV , w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie MRPiPS.


Oceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama