Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 15:47
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

PILNE: Zaginął 53-letni Andrzej Gnutek. Znany badacz historii ze Skarszew

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego mieszkańca Skarszew, który zaginął kilka dni temu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
PILNE: Zaginął 53-letni Andrzej Gnutek. Znany badacz historii ze Skarszew
Autor: KPP Starogard Gd.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego Andrzeja GNUTEK, mieszkańca Skarszew. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 18 czerwca br. gdy przebywał w Tczewie przy ul. Jedności Narodu. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Rysopis: wiek z wyglądu 55-60 lat, wzrost 174cm, szczupłej budowy ciała, oczy zielone, łysiejący, po bokach krótko ostrzyżone włosy, ubrany w kurtkę wiatrówkę w kratkę, spodnie dżinsowe.

 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

 

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna zatrudniony jest w jednej ze skarszewskich firm. Zaginięcie 53-latka zgłosił manager zakładu.

Pojazd mężczyzny, którym służbowo kierował, został odnaleziony w Tczewie – był otwarty.

W poszukiwania zaangażowano również jasnowidza.

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama