Czwartek, 30 czerwca 2022 22:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PILNE: Zaginął 53-letni Andrzej Gnutek. Znany badacz historii ze Skarszew

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego mieszkańca Skarszew, który zaginął kilka dni temu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
PILNE: Zaginął 53-letni Andrzej Gnutek. Znany badacz historii ze Skarszew
Autor: KPP Starogard Gd.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 53-letniego Andrzeja GNUTEK, mieszkańca Skarszew. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 18 czerwca br. gdy przebywał w Tczewie przy ul. Jedności Narodu. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Rysopis: wiek z wyglądu 55-60 lat, wzrost 174cm, szczupłej budowy ciała, oczy zielone, łysiejący, po bokach krótko ostrzyżone włosy, ubrany w kurtkę wiatrówkę w kratkę, spodnie dżinsowe.

 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

 

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna zatrudniony jest w jednej ze skarszewskich firm. Zaginięcie 53-latka zgłosił manager zakładu.

Pojazd mężczyzny, którym służbowo kierował, został odnaleziony w Tczewie – był otwarty.

W poszukiwania zaangażowano również jasnowidza.

 Oceń

Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama