niedziela, 25 września 2022 23:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatrzymano złodzieja recydywistę. Ukradł z mieszkania kilkaset złotych!

POW. TCZEWSKI. Tczewscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży. Według ustaleń mundurowych sprawca z jednego z mieszkań ukradł portfel z dokumentami oraz telefon. Mieszkaniec powiatu tczewskiego został doprowadzony do miejscowej komendy. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży mienia. Okazało się, że był już karany za podobne przestępstwo.
Zatrzymano złodzieja recydywistę. Ukradł z mieszkania kilkaset złotych!
Autor: KPP Tczew

15 czerwca br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela oraz telefonu komórkowego. Do zdarzenia miało dojść dzień wcześniej w jednym z mieszkań na terenie miasta. Przyjmujący zawiadomienie mundurowi ustalili, że sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego i z jego mieszkania ukradł portfel z dowodem osobistym, kartą bankomatową oraz telefon komórkowy. Stróże prawa ustalili, że w wyniku tego przestępstwa powstały straty w wysokości 600 zł.

 

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 32-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Zatrzymany 32-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. Wczoraj śledczy przedstawili mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że 32-latek popełnił ten czyn w warunkach recydywy. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama