Wtorek, 5 lipca 2022 15:03
Reklama
Reklama
Reklama

W wypadku śmierć na miejscu 26-latki. Tragiczne zderzenie samochodów osobowych w Jeleniu

GM. GNIEW. W Jeleniu, na drodze krajowej nr 91 28 grudnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła jedna osoba. Zderzeniu uległy trzy samochody osobowe.
W wypadku śmierć na miejscu 26-latki. Tragiczne zderzenie samochodów osobowych w Jeleniu
Autor: Nadesłane do redakcji

Jak informuje straż pożarna, w wyniku wypadku trzech aut trzy osoby zostały zakleszczone w pojazdach, 1 osoba zmarła. Osobą, która poniosła śmierć na miejscu była 26-letnia pasażerka jednego z aut osobowych.

 

- Od ok. godz. 17.00 droga w wyniku wypadku była zablokowana. Służby odnotowały 5 osób poszkodowanych – informował mł. kpt. Michał Myrda z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. - Na miejscu skutki tragicznego zdarzenia usuwało 7 zastępów straży pożarnej. Na miejscu pomocy poszkodowanym udziela Zespół Ratownictwa Medycznego. Czynności prowadzi także policja.

 

 

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama