Niedziela, 3 lipca 2022 21:56
Reklama
Reklama

Odrobią lekcję po porażce z ZB Pruszków?

Po bardzo obiecującym początku rundy rewanżowej Suzuki 1 ligi mężczyzn, DECKA PELPLIN pojechała do Pruszkowa, aby przywieźć stamtąd cenne 2 punkty. Po dwóch bardzo solidnie rozegranych meczach przeciwko WKK Wrocław oraz Czarni Słupsk - Pruszków postawił trudne warunki zespołowi z Pelplina.
Odrobią lekcję po porażce z ZB Pruszków?
Autor: DECKA Pelplin

Początek meczu to seria błędów, strat w wykonaniu zawodników z Pelplina, które gospodarze z zimną krwią wykorzystywali. Po 4 minutach gry wynik wynosił 14-2 i był poważną zapowiedzią tego jaki będzie rezultat sobotniego spotkania. Brak koncentracji spróbował odwrócić trener Sarzało biorąc czas, jednak mecz najprawdopodobniej odjechał wraz z zakończeniem pierwszej kwarty wynikiem 30-16.

 

- W kolejnych odsłonach zawodnicy z Pruszkowa utrzymywali bezpieczną przewagę nad gośćmi z Pelplina – relacjonuje Tomasz Kolos, rzecznik Decki Pelplin. - Na nic zdawały się wprowadzane rotacje przez trenera Bartosza Sarzało i korzystanie z różnych zagrywek. Gospodarze pressingiem wymuszali kolejne straty oraz błędy przy akcjach rzutowych. Zdobycze punktowe Marcina Dutkiewicza, Aleksandra Załuckiego czy Nicka Madraya nie pozwoliły nawet na moment zbliżyć się do przeciwników. Na domiar złego kontuzji doznał rozgrywający Paweł Dzierżak, który będzie pauzował prawdopodobnie przez kolejne 2-3 tygodnie.

 

Mecz, który mogliśmy obejrzeć w sobotę był jednostronnym widowiskiem, pozbawionym emocji związanych z rywalizacją. Zawodnicy DECKI muszą szybko odrobić lekcję po porażce, gdyż już w środę mecz z Łowiczem a w sobotę wyjazdowe spotkanie w Łańcucie.

 

Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 75 DECKA PELPLIN

 

STATYSTYKI

 

· Dutkiewicz – 18 pkt

· Załucki - 12 pkt

· Madray – 11 pkt

· Dzierżak P. - 9 pkt

· Majewski – 7 pkt

· Kamiński - 5 pkt

· Gonzalez – 4 pkt

· Pawłowski - 4 pkt

· Burczyk – 3 pkt

· Pietras - 2 pkt

· Nalecziński - 0 pkt

 

KOLEJNY MECZ

Suzuki 1 Liga Mężczyzn 19. Kolejka Środa, 20.01.2021r. Godz. 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków vs. DECKA PELPLIN Transmisja: TVCOM.pl Hala Znicz, PruszkówOceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama