Piątek, 12 sierpnia 2022 07:51
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

[ZOBACZ ZDJĘCIA] DECKA Pelplin przegrywa w Opolu z AZS Politechnika. Rozpoczęła się walka o ligowe przetrwanie

Trudne spotkanie z Weegree AZS Politechnika Opolską (6 marca) za drużyną DECKI, niestety przegrane - pierwszy raz wynikiem 100-punktowym (107-82) - prowadzone od początku do końca pod dyktando zawodników z Opola.
[ZOBACZ ZDJĘCIA] DECKA Pelplin przegrywa w Opolu z AZS Politechnika. Rozpoczęła się walka o ligowe przetrwanie

Pomimo odejścia z zespołu gospodarzy ich pierwszego trenera - Rafała Knapa – pozostali asystenci, po ostatnim meczu pokazali, że wyciągnęli lekcje z pracy z ich dotychczasowym trenerem. Pierwsza kwarta to popis gry zespołu z Opola przy braku skutecznego oporu ze strony DECKI. (34-18)

 

- Kolejne kwarty w tym meczu również padły łupem gospodarzy: (27-23, 24-20, 22-21), i wyglądało na to, że pewne prowadzenie od początku do końca gospodarze zyskali w przeciągu pierwszych 10 minut – ocenia Tomasz kolos, rzecznik prasowy DECKI Pelplin. - Na wyróżnienie zasługuje na pewno waleczność pokazana przez Burczyka, oraz powrót po kontuzji Pawła Dzierżaka. Solidne punkty dla DECKI dołożyli Paweł Pawłowski oraz Bartosz Majewski, i prezentujący się w dobrej formie od kilku meczy Tymon Szymański.

 

Po wynikach 26. Kolejki sytuacja DECKI skomplikowała się na tyle, że kolejne mecze mogą być meczem o przetrwanie, jednak rozmawiając z zawodnikami - wątpliwości nie ma żadnych - najbliższe cele to zwycięstwa!

 

DECKA PELPLIN 82 : 107 Weegree AZS Politechnika Opolska

 

STATYSTYKI

· Pawłowski - 15 pkt

· Majewski – 13 pkt

· Dzierżak P. - 12 pkt

· Szymański - 11 pkt

· Burczyk – 8 pkt

· Dutkiewicz – 8 pkt

· Sączewski - 6 pkt

· Madray – 4 pkt

· Załucki - 3 pkt

· Pietras - 2 pkt

· Gonzalez – 0 pkt

 

KOLEJNY MECZ

 

Suzuki 1 Liga Mężczyzn 27. Kolejka Sobota, 13.03.2021r. Godz. 18:00 Dziki Warszawa vs. Decka Pelplin Transmisja: TVCOM.pl Hala Sportowa “Koło”, Warszawa

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama