Poniedziałek, 4 lipca 2022 18:08
Reklama
Reklama
Reklama

Wystawa starostwa promująca szkoły średnie - „Szkoły Powiatu Tczewskiego. Dobry wybór - dobra przyszłość”

Od 15 marca, przed dworcem PKP, można zapoznać się z propozycjami szkół ponadpodstawowych przygotowanych na 2021 rok dla absolwentów „podstawówek”. Wystawę przygotowało Starostwo Powiatowe w Tczewie.
Wystawa starostwa promująca szkoły średnie - „Szkoły Powiatu Tczewskiego. Dobry wybór - dobra przyszłość”
Autor: Starostwo Powiatowe w Tczewie

Na tablicach możemy skorzystać z atrakcyjnie podanej informacji w formie licznych zdjęć z ciekawymi opisami.

- Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która została przygotowana przez szkoły ponadpodstawowe wraz z Starostwem Powiatowym w Tczewie – zachęca Mirosław Augustyn, starosta tczewski.

– Zapraszamy również odwiedzenia naszej strony internetowej: https://8klasa.codalej.powiat.tczew.pl/.

Na podanej stronie można znaleźć kompletną informację o zawodach nauczanych w szkołach powiatu tczewskiego: ponadpodstawowych oraz o profilach kształcenia w lokalnych liceach ogólnokształcących. Ciekawym rozwiązaniem jest zakładka rekrutacja, pod którą znajdują się informacje, o tym jak zostać uczniem wybranej szkoły.

 

Starostwo zapowiada też cykl wirtualnych drzwi otwartych powiatowych szkół średnich (prezentowanie placówek w internecie).

 

 (tomm)

Fot. Starostwo Powiatowe

w Tczewie/W. MocnyOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama