niedziela, 25 września 2022 22:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ekspedycja książka online dla najmłodszych. Drugie spotkanie PLANETA MARS

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych do lekcji bibliotecznej online w ramach projektu: „Ekspedycja Książka”. Zuzia i Julek – biblioteczne pacynki zapraszają najmłodszych do podróży w kosmos.
Ekspedycja książka online dla najmłodszych.  Drugie spotkanie PLANETA MARS
Autor: MBP Tczew

Dzisiaj wylądowaliśmy na Marsie!

Podczas oglądania filmiku dzieci dowiedzą się, którą planetą układu słonecznego jest Mars, skąd pochodzi jej nazwa, poszerzą wiedzę o Czerwonej Planecie

Wysłuchają książki autorstwa J.Donaldson i A. Schefflera pt.: „Ćmony i Smeśki”

Po obejrzeniu filmiku instruktażowego jak wykonać pracę plastyczną “Kosmici z planety Esy-Floresy” wykorzystując wyobraźnię będą mogły zrobić ją samodzielnie.

 

Życzymy przyjemnego odbioru!

https://youtu.be/5tV7DG75R8c

 

„Ekspedycja książka”

Projekt realizowany przez tczewską bibliotekę z okazji „Roku Stanisław Lema” i 75 urodzin książnicy. Głównym celem jest zaproszenie uczestników do udziału w pasjonującej podróży literackiej, ugruntowanie nawyku czytania wśród osób odwiedzających tczewską bibliotekę, ukazanie ponadczasowej wartości książek, a także pozyskanie, dzięki interesującej formule akcji, nowych miłośników literatury. Za sprawą serii spotkań autorskich oraz lekcji bibliotecznych, podczas których to właśnie książka odgrywać będzie istotną rolę, udowodnimy jak ogromną wartość posiada czytanie, zarówno w kwestii rozwoju wrażliwości emocjonalnej czytelnika, jak i sferze wzbogacania jego osobowości oraz wiedzy o otaczającym świecie.

 

Opr. (tomm)/MBP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama