Środa, 10 sierpnia 2022 03:53
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Dom Samopomocy z Tczewa laureatem 21. „Albertiany”

17 maja miał miejsce finał 21. Niepełnosprawni Intelektualnie 21. Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób ie „Albertiana”. Podobnie jak w zeszłym roku, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, zdecydowano się na zorganizowanie finału w przestrzeni wirtualnej.
Dom Samopomocy z Tczewa laureatem 21. „Albertiany”
Autor: Nadesłane do redakcji

Podobnie jak w zeszłym roku, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie finału w przestrzeni wirtualnej. Transmisja dostępna będzie na profilach facebookowych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji im. Brata Alberta. Zaprezentowało się 15 zespołów oraz 5 solistów. Uczestnicy przygotowywali występy nawiązujące do tematu przewodniego: „Na ziemi pełnej cudów”. Galę, z malowniczego Ojcowskiego Parku Narodowego, poprowadzą Anna Dymna i Lidia Jazgar.

 

Zwycięzcą z I regionu eliminacji został zespół „Przyjaciele”. Grupa została stworzona specjalnie na potrzebę uczestnictwa w „Albertianie”. Nazwa nawiązuje do silnych więzi pomiędzy jej członkami. Aktorzy to seniorzy, którzy na co dzień uczęszczają do Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Niepodległości w Tczewie. Wcześniej każdy z uczestników miał już przygodę ze sceną i odtwarzaniem roli. „Przyjaciele” zaprezentują nam etiudę pod tytułem „Wezwij mnie”.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: https://mimowszystko.org/ oraz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/mimowszystko.

 

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama