Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:46
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja ulotkowa Młodzieży Wszechpolskiej na 40-letnią rocznicę śmierci Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego

„Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu. Nie szowinizmu, ale właśnie zdrowego nacjonalizmu, to jest umiłowania Narodu i służby jemu” - To jeden z cytatów, Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w formie ulotki trafił dziś do rąk mieszkańców Pomorza. A wszystko dzięki akcji ulotkowej Młodzieży Wszechpolskiej.
Akcja ulotkowa Młodzieży Wszechpolskiej na 40-letnią rocznicę śmierci Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego
Autor: Nadesłane do redakcji

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej pod kościołami w Trójmieście, Tczewie i Lęborku rozdawali dziś ulotki z myślą kardynała Wyszyńskiego związaną z Katolicką Nauką Społeczną i chrześcijańskim kształtem patriotyzmu oraz nacjonalizmu.

 

- W piątek obchodziliśmy 40. rocznicę śmierci Prymasa Tysiąclecia, który był niepodważalnym duchowym przywódcą narodu polskiego u schyłku XX wieku – tłumaczą swoją akcję organizatorzy. - Poprzez akcję ulotkową chcieliśmy zachęcić wiernych do studiowania myśli Wyszyńskiego, która wciąż nie uległa przedawnieniu.

 

Więcej:

https://www.facebook.com/TczewscyPatrioci/posts/6089431807741038

 

 

opr. (tomm)/Młodzież WszechpolskaOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama