Sobota, 2 lipca 2022 13:40
Reklama
Reklama

Koncerty z Gwiazdami i mnóstwo atrakcji. Gniewinki 2021 już 26 czerwca!

W najbliższą sobotę, 26 czerwca odbędą się Gniewinki. To pierwsza impreza tegorocznego lata, jaka odbędzie się w centrum Gniewu! W programie oprócz atrakcji dla najmłodszych, nie zabraknie także wspaniałych koncertów! Tego dnia wystąpią dla Państwa: Chałturka, Czelo, Zespół Piersi, a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka. Start o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy! Na wszystkie koncerty wstęp wolny.
Koncerty z Gwiazdami i mnóstwo atrakcji. Gniewinki 2021 już 26 czerwca!
Autor: UMiG Gniew

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć zumby i fitnessu, pokazu tańca Uniwersytetu III Wieku i występu młodzieży z grupy KOKO Teatr.

Podczas imprezy mieszkańcy będą mieli niepowtarzalną okazję, by spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym i zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Mobilny Punkt Spisowy w Gniewie zlokalizowany będzie na placu Grunwaldzkim w godz. od 16.00 do 20.00. Pomocy w spisie udzielą przedstawiciele Głównego Urzędu Statystycznego i Gminnego Biura Spisowego.

Mobilny Punkt Szczepień zorganizowany zostanie natomiast w siedzibie Stowarzyszenia CAG, w kamienicy 45 na gniewskim rynku. Przyjęcie szczepionki bez konieczności rejestracji będzie możliwe w godz. od 9.00 do 17.00. Punkt obsługiwać będzie przychodnia Medical.

 

(red.)/UMiG GniewOceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 30 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama