Czwartek, 30 czerwca 2022 21:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odzyskano skuter warty 60 tys. zł. Niebawem wróci do właściciela

30 czerwca kryminalni sztumskiej jednostki odzyskali skradziony skuter wodny o wartości 60 tys. zł. Skradziona maszyna została zlokalizowana na terenach leśnych powiatu sztumskiego. Skradziony skuter został zabezpieczony i niebawem wróci do właściciela.
Odzyskano skuter warty 60 tys. zł. Niebawem wróci do właściciela
Autor: KPP Sztum

Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Sztumie w wyniku pracy operacyjnej odzyskali skradziony skuter wodny o wartości 60 tys. zł. Maszyna wodna została skradziona w dniu 12 czerwca br. na terenie powiatu wejherowskiego. Kryminalni pracując nad sprawą ustalili miejsce, gdzie może znajdować się skradziony skuter. W wyniku przeszukiwania jednego z terenów leśnych powiatu sztumskiego mundurowi znaleźli i zabezpieczyli skradziony pojazd wodny. Pojazd wodny znajdował się w jednym z terenów leśnych powiatu sztumskiego.

 

W trakcie zabezpieczania skutera wodnego kryminalni zabezpieczyli ślady a technik kryminalistyki wykonał niezbędną dokumentację fotograficzną. Odzyskany skuter trafił na parking strzeżony, a niedługo wróci do jego właściciela.

 

Opr. (red.)KPP Sztum


Oceń

Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama