Środa, 10 sierpnia 2022 04:54
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Jeśli zamierzasz w wakacje świetnie się bawić – tczewska biblioteka plenerowa zaprasza !! [GALERIA ZDJĘĆ]

Biblioteka plenerowa zaprasza małych i dużych czytelników na cotygodniowe spotkania pod chmurką. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w plenerowych zajęciach. Organizatorzy zapewnią dużo zabawy i trochę wiedzy, nie tylko o pszczołach.
Jeśli zamierzasz w wakacje świetnie się bawić – tczewska biblioteka plenerowa zaprasza !! [GALERIA ZDJĘĆ]
Autor: MBP Tczew

W każdą środę lipca i sierpnia od godz.12.00 do godz. 13.00 obok budynku biblioteki na Starym Mieście przy Skwerze dr Schefflera odwiedź Wakacyjny Kulturalny Pszczeli Zakątek biblioteki.

 

Dlaczego pszczeli? Ponieważ pszczoły to małe, pracowite i często niedoceniane owady. Podczas spotkań, dowiesz się jak wiele im zawdzięczasz! Podczas zajęć literacko-plastycznych na świeżym powietrzu, które odbyły się 7 lipca, uczestnicy poznali historię bohaterów opowieści z cyklu „Pszczółka Maja”, stworzyli kwietną łąkę i jej mieszkańców. Dodatkową atrakcją były zabawy ze śpiewem. Wszyscy otrzymali certyfikat kULturalnego czytelnika.

 

14 lipca dzieci wykonają papierowe ule, a bibliotekarze zdradzą tajemnice żółto-czarnych owadów. Będą też tańce w rytm pszczelej muzyki.

Nie czekaj! Już dziś zapisz sobie w kalendarzu terminy spotkań i przyjdź na nie z całą rodziną!

 

 

Fot. Klaudia Szamp /MBP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama