Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:39
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszy całodobowy KSIĄŻKOMAT w Tczewie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie uruchomiła KSIĄŻKOMAT – urządzenie pozwalające na samodzielne odbieranie zamówionych książek o dowolnej porze dnia i nocy!
Pierwszy całodobowy KSIĄŻKOMAT w Tczewie
Autor: MBP Tczew

Książkomat znajduje się przy wejściu do Filii nr 8 przy ul. Kościuszki 2 i pozwala na wypożyczanie książek czytelnikom zapisanym do Filii nr 8 (dla dzieci i dorosłych), Czytelni popularnonaukowej lub Sekcji Historii Miasta, posiadającym Metropolitarną Kartę do Kultury.

Aby móc skorzystać z nowej formy dostawy książek, należy skontaktować się z jedną z poniższych filii bibliotecznych i zamówić wybrane tytuły. Kontakt do biblioteki:

 

Filia nr 8: tel. 572-779-198 lub [email protected]

Czytelnia popularnonaukowa: tel. 572-779-196 lub [email protected]

Sekcja Historii Miasta: tel. 572-779-199 lub [email protected]

 

Po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz wyśle wiadomość SMS lub e-mail z numerem skrytki oraz kodem dostępu. Książki można odebrać o dowolnej porze w terminie 48 godzin od otrzymania powiadomienia. Otwarcie skrytki następuje przez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu otrzymanego w wiadomości z biblioteki. Po wyjęciu książek należy zamknąć skrytkę oraz zablokować przez przytrzymanie przycisku √ na klawiaturze.

Biblioteka przypomina, że zwrotu książek można dokonywać całodobowo we wrzutni przy ul. Kościuszki 2.

 

Tekst i Fot. MBP w Tczewie


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama