niedziela, 25 września 2022 22:18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjant uratował niepełnosprawnego mężczyznę z płonącego budynku

Komisarz Marek Silarski Komendant z Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich wyprowadził z płonącego budynku 56-latka. Policjant pierwszy przyjechał na miejsce pożaru domu wielorodzinnego i wraz z drugą osobą wyniósł mężczyznę, który miał problemy z poruszaniem się. Dzięki odwadze naszego kolegi w pożarze nikt nie zginął.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjant uratował niepełnosprawnego mężczyznę z płonącego budynku
Autor: Policja

W czwartek (22 lipca br.) po godzinie 12:30 policjanci zostali powiadomieni o pożarze budynku w m-ci Trutnowy. Natychmiast na miejsce pojechał kom. Marek Silarski – Komendant Komisariatu Policji z Ceder Wielkich. Był pierwszy przy płonącym domu wielorodzinnym. Policjant od razu pytał stojące osoby, czy wszyscy zdążyli się ewakuować.  Mundurowy usłyszał, że w środku jest mężczyzna uwięziony na poddaszu, bo ma problemy z poruszaniem i sam nie jest w stanie wyjść. Marek Silarski wraz ze świadkiem zdarzenia wbiegł do płonącego domu. Po chwili z poddasza znieśli 56-latka.

 Dzięki odwadze kom. Marka Silarskiego nikt nie zginął w pożarze budynku wielorodzinnego.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama