Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:19
Reklama
Reklama
Reklama

Miał narkotyki w plecaku. 45-latek usłyszał zarzuty

Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 45-latek, który w ręce policjantów wpadł po tym, jak zaczął ukrywać swój plecak. Okazało się, że ma w nim ok.160 gramów amfetaminy i ok. 30 gramów marihuany. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Miał narkotyki w plecaku. 45-latek usłyszał zarzuty
Autor: KWP Gdańsk

W minioną sobotę w południe funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Słupsku podczas patrolowania ulic miasta zauważyli mężczyznę, który nerwowo zaczął chować plecak. Policjanci podejrzewali, że może ukrywać w nim przedmioty zabronione. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziło dokładne sprawdzenie. Okazało się, że w plecaku są narkotyki.

Dokładne przebadanie i zważenie wykazało, że była to amfetamina w ilości 164 gramów i marihuana w ilości 31 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poświadczenie majątkowe. Wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

KWP


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama