Czwartek, 30 czerwca 2022 22:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przyznano awanse w stopniach służbowych dla policjantów garnizonu pomorskiego

30 lipca Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkazy personalne na wyższe stopnie policyjne ośmiu funkcjonariuszom z kadry kierowniczej jednostek garnizonu pomorskiego. Mianował także na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku podkom. Beatę Kurek.
Przyznano awanse w stopniach służbowych dla policjantów garnizonu pomorskiego
Autor: KWP Gdańsk

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum, dlatego też uroczyste spotkanie związane z wręczeniem aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe odbyło się bez udziału zaproszonych gości.

 

Ceremonia nawiązywała do obchodzonego w dniu 24 lipca Święta Policji.

 

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

 

Po odczytaniu decyzji personalnych Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył osiem rozkazów personalnych na wyższe stopnie policyjne w korpusie oficerów starszych i młodszych funkcjonariuszom stanowiącym kadrę kierowniczą jednostek garnizonu pomorskiego.

 

Podczas uroczystości Pan Komendant wręczył także akt mianowania na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku podkom. Beacie Kurek, ekspertowi Zespołu Profilaktyki, Nieletnich i Patologii tego wydziału i pełniącej obowiązki na stanowisku zastępcy naczelnika.

 

KWP GdańskOceń

Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama