Piątek, 12 sierpnia 2022 07:51
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Groźna kraksa w Dzierzgoniu. 36-latka trafiła do szpitala...

4 sierpnia (środa) sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w kierującą osobowym volkswagenem kobietę. 36-latka została zabrana do szpitala.
Groźna kraksa w Dzierzgoniu. 36-latka trafiła do szpitala...
Autor: KPP Sztum

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Dzierzgoniu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 74-letnia mężczyzna, kierujący osobowym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej osobówce, kierowanej przez 36-letnia kobietę, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wyniku tego zdarzenia, kierująca osobówką, mieszkanka powiatu chełmskiego z obrażeniami nogi została przewieziona do szpitala. Kierującemu 74-latkowi, mieszkańcowi Dzierzgonia nic się nie stało. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu wypadku ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitych samochodów.

 

Policjanci przypominają kierującym o rozsądek i rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

KPP Sztum

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama