Piątek, 12 sierpnia 2022 07:19
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny bankomat na Powiślu wysadzony i okradziony. Eksplozja obudziła mieszkańców!

POWIAT SZTUMSKI. W nocy z 20 na 21 października w Mikołajkach Pomorskich doszło do eksplozji. Okazało się, że był to kolejny zuchwały napad na bankomat. Jak już podawaliśmy w sierpniu na naszym portalu, w nocy z 17 18 sierpnia br. w Dzierzgoniu bandyci także wysadzili bankomat, kradnąc kasetkę z pieniędzmi.
Kolejny bankomat na Powiślu wysadzony i okradziony. Eksplozja obudziła mieszkańców!
Autor: Collage redakcja

- Dzisiejszej nocy doszło do wysadzenia bankomatu w Mikołajkach Pomorskich. Łupem złodziei padła kasetka z pieniędzmi – potwierdza st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - Kradzieży dokonali nieznani sprawy. Obecnie nad sprawą pracują policjanci z naszego pionu kryminalnego (dochodzeniowo – śledczego). Technik kryminalistyki wykonuje dokumentację fotograficzną i zabezpiecza ślady w celu ustalenia okoliczności zdarzenia i wytypowania sprawców.

 

Policja sztumska nie podaje czy „zamach na bankomat” i pieniądze mieszkańców jest powiązany z poprzednim takim zajściem w Dzierzgoniu. Jednak nie zaprzeczono nam. Obecnie brane są pod uwagę wszelkie scenariusze.

Niestety nie wiadomo ilu było sprawców. Jest jednak nadzieja na ich ustalenie, bo obecnie policja zabezpiecza monitoring.

/artykul/54543,pilne-nocne-wysadzenie-bankomatu-w-kasetce-ktora-skradziono-bylo-ponad-300-tysiecy-zlotych

(tomm)/KPP Sztum


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama