niedziela, 1 lutego 2026 15:13
Reklama
Reklama

Dziś wieczorem Zaduszki Jazzowe. Znani jazzamani z muzyką pamięci tym którzy odeszli

Centrum Kultury i Sztuki od kilku lat zaprasza mieszkańców na Zaduszki Jazzowe w okolicach Święta Zmarłych. Na koncerty zapraszani są cenieni artyści jazzowi. Tego wieczoru muzyka będzie płomieniem pamięci dla tych, którzy odeszli. Oni żyją w naszej pamięci – dopóki ich pięknie wspominamy. komperan
Dziś wieczorem Zaduszki Jazzowe. Znani jazzamani z muzyką pamięci tym którzy odeszli

Autor: CKiS Tczew

Jakub Hajdun (1991) - pianista, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - klasy Bogdana Czapiewskiego i Włodzimierza Nahornego. Uczestnik warsztatów jazzowych Barry'ego Harrisa we Włoszech (2017-19). Jest laureatem nagród indywidualnych na XX Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni (2017) i XV Mezinárodní Hudební Festival w Česká Kamenice (2014). Członek zespołu Jan Konop Big Band (Grand Prix na XVI Big Band Festiwal w Nowym Tomyślu, 2011).

 

Jakub Hajdun - fortepian

Janusz Mackiewicz - kontrabas

Roman Ślefarski - perkusja

 

Adam Wendt - saksofonista, kompozytor, aranżer i pedagog. Po ukończeniu z wyróżnieniem Szkoły Muzycznej II stopnia w Gdańsku-Wrzeszczu podjął studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, które ukończył również z wyróżnieniem, uzyskując tytuł magistra sztuki. Współtwórca sukcesów i repertuaru grupy „Walk Away”, nagrywał i koncertował z sławami muzyki jazzowej, takimi jak: Randy Brecker, Bill Evans, Eric Marienthal, Mino Cinelu, Frank Gamble, David Fiuczynski, Dean Brown, Nippy Noya, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak i znakomitościami czarnego bluesa.

 

Ignacy Wendt – urodził się 2 lipca 2001 r. Gra od kiedy skończył 6 lat. Najpierw na fortepianie, a kilka lat później na trąbce. Ukończył Szkołę Muzyczną II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Wrzeszczu. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

Zaduszki Jazzowe – Jakub Hajdun Trio feat. Adam Wendt, Ignacy Wendt

31.10.2021 g. 19:00

Sala widowiskowa CKIS

Bilety: 50 /100 zł

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -9°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama